Piątek, 23 czerwca 2017, tydzień nieparzysty (25)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

CENTRUM NAUKI I SPRAW PRACOWNIKA

mgr Edyta Kozyra
kierownik

email: edyta.kozyra@uni.lodz.pl
(pokój D-103)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5356
fax +48 42-635-4025

mgr Agata Marczak
starszy specjalista
email: agata.marczak@uni.lodz.pl
(pokój D-103)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5356
fax +48 42-635-4025

mgr inż. Kamila Dembowska
specjalista
email: kamila.dembowska@uni.lodz.pl
(pokój D-102)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5355
fax +48 42-635-4025

mgr Monika Kikosicka
specjalista
email: monika.kikosicka@uni.lodz.pl
(pokój D-102)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5355
fax +48 42-635-4025

mgr Aleksandra Sulwińska-Kuraś
starszy specjalista
email: aleksandra.sulwinskakuras@uni.lodz.pl
(pokój D-102)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5355
fax +48 42-635-4025

mgr Bogusława Wikaryjczak
starszy specjalista
email: boguslawa.wikaryjczak@uni.lodz.pl
(pokój D-102)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5355
fax +48 42-635-4025

dr James Hartzell
samodzielny referent
email: hartzell.james@gmail.com
(pokój C-133)
godziny przyjęć: wtorek 14.00 - 15.00
prosimy o kontakt mailowy
tel. +48 42-635-4814
fax +48 42-635-4025

mgr Aleksandra Przybył
specjalista
email: przybyl@uni.lodz.pl
(pokój A-310)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5162
fax +48 42-635-4025

mgr Tamara Franiak-Krupińska
samodzielny referent
email: tamara.franiak@uni.lodz.pl
(pokój A-412)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5160
fax +48 42-635-4025

mgr Magdalena Kącicka – zwolnienie lekarskie
samodzielny referent
email: magdalena.kacicka@uni.lodz.pl
(pokój B7)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-5181
fax +48 42-635-4025

mgr Monika Owczarek
samodzielny referent
email: monika.owczarek@uni.lodz.pl
(pokój D-315)
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel. +48 42-635-4731
fax +48 42-635-4025

dr Agnieszka Dorożyńska
starszy specjalista
email: adorozynska@uni.lodz.pl
(pokój C-138)
tel. +48 42-635-5021
fax +48 42-635-4025

dr Anna Miklaszewska
samodzielny referent

email: anna.miklaszewska@uni.lodz.pl
(pokój C-138)
tel. +48 42-635-5021
fax +48 42-635-4025

dr Iwona Poliwczak
specjalista
email: iwona.poliwczak@uni.lodz.pl

(pokój D-315)
godziny przyjęć: poniedziałki-czwartki 8.30-13.30
tel. +48 42-635-4731
fax +48 42-635-4025

mgr Patrycja Kruczkowska
samodzielny referent
email: patrycja.kruczkowska@uni.lodz.pl
(pokój D-315)
godziny przyjęć: poniedziałki, środy 9.00-17.00; wtorki 9.00-13.00
tel. +48 42-635-4731
fax +48 42-635-4025

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź