Czwartek, 14 grudnia 2017, tydzień parzysty (50)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

CENTRUM NAUKI I SPRAW PRACOWNIKA

mgr Edyta Kozyra
kierownik

email: edyta.kozyra@uni.lodz.pl
pokój: D103
tel.: (48) 42 635-5356
fax: (48) 42 635-4025

mgr Agata Marczak
starszy specjalista
email: agata.marczak@uni.lodz.pl
pokój: D103
tel.: (48) 42 635-5356
fax: (48) 42 635-4025

mgr inż. Kamila Dembowska
specjalista
email: kamila.dembowska@uni.lodz.pl
pokój: D102
tel.: (48) 42 635-5355


mgr Bogusława Wikaryjczak

starszy specjalista
email: boguslawa.wikaryjczak@uni.lodz.pl
pokój: D102
tel.: (48) 42 635-5355


dr James Hartzell

samodzielny referent
preferowany kontakt mailowy
email: hartzell.james@gmail.com

mgr Monika Kikosicka
specjalista
email: monika.kikosicka@uni.lodz.pl
pokój: D102
tel.: (48) 42 635-5355

mgr Aleksandra Sulwińska-Kuraś
starszy specjalista
email: aleksandra.sulwinskakuras@uni.lodz.pl
pokój: D102
tel. (48) 42 635-5355

mgr Aleksandra Przybył
specjalista
email: przybyl@uni.lodz.pl
pokój: C146
tel.: (48) 42 635-5542

mgr Tamara Franiak-Krupińska
samodzielny referent
email: tamara.franiak@uni.lodz.pl
pokój: C146
tel.: (48) 42 635-5542


mgr Magdalena Kącicka – urlop macierzyński

samodzielny referent
email: magdalena.kacicka@uni.lodz.pl
pokój: C146
tel.: (48) 42 635-5542

mgr Monika Owczarek
samodzielny referent
email: monika.owczarek@uni.lodz.pl
pokój: C138
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel.: (48) 42 635-4731

dr Iwona Poliwczak
specjalista
email: iwona.poliwczak@uni.lodz.pl
pokój: C-138
godziny przyjęć: poniedziałki-czwartki 9.00-13.00
tel.: (48) 42 635-4731


mgr Patrycja Kruczkowska

samodzielny referent
email: patrycja.kruczkowska@uni.lodz.pl
pokój: C-138
godziny przyjęć: 9.00 - 15.00
tel.: (48) 42 635-4731

Do góry
wersja do druku

WYDARZENIA

 Poprzedni GRUDZIEŃ 2017 Następny 
PnWtŚrCzwPtSoNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź