Poniedziałek, 27 marca 2017, tydzień nieparzysty (13)
Uniwersytet Łódzki

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ EK-SOC?

Ek-Soc jest największy spośród 12 wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego – obecnie studiuje u nas blisko 7 000 studentów!

Zapewniamy najwyższą jakość badań i kształcenia – kategoria "A" w klasyfikacji MNiSW.

Kształcimy na studiach I, II i III stopnia oraz na studiach podyplomowych w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Ek-Soc wybierają najlepsi – u nas studiowali: Marek Belka, Andrzej Sapkowski, Jacek Saryusz-Wolski, Krzysztof Candrowicz, Jolanta Chełmińska, Aleksander Gudzowaty, Witold Orłowski.

Szeroka oferta kształcenia – do wyboru kierunki z zakresu ekonomii, finansów, gospodarki przestrzennej, informatyki, logistyki, socjologii, stosunków międzynarodowych i wielu innych.

Dogodna lokalizacja – jedyny wydział UŁ z kampusem w ścisłym centrum Łodzi.

Kadra dydaktyczna Ek-Socu składa się z najwyższej klasy naukowców oraz wybitnych praktyków z Polski i z zagranicy.

Ek-Soc to więcej niż studia – działa u nas ponad 20 kół naukowych oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studentów.

Jedyny wydział UŁ z projektem Summer School obejmującym wymianę seminaryjną ze studentami z Argentyny, Brazylii, Chile, Chin, Ekwadoru, Kazachstanu, Rosji, Turcji, Ukrainy i innych.

Szeroka oferta wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus+ – 33 kraje partnerskie.

Kształcimy w języku polskim i angielskim.

Przy Ek-Socu działa Rada Biznesu – dostęp do atrakcyjnych praktyk i staży.

Ek-Soc dopasowuje ofertę kształcenia do zmieniających się warunków otoczenia. Wśród nowych kierunków i specjalności: ekobiznes, ekonomia miasta zrównoważonego, finanse międzynarodowe, bankowość i finanse cyfrowe, analityka społeczna i wiele innych.

Nowoczesna baza dydaktyczna: 3 aule wykładowe, 42 audiowizualne sale dydaktyczne, 21 sal dydaktycznych, 20 pracowni komputerowych, wi-fi na terenie Wydziału, bogata w woluminy biblioteka wydziałowa, 2 bufety oraz stołówka.

Na Ek-Socu spotkasz osobistości świata nauki, mediów i biznesu. Gościli u nas między innymi: Leszek Balcerowicz, Irena Eris, Andrzej Raczko, Jurek Owsiak, O.S.T.R.