Środa, 23 sierpnia 2017, tydzień parzysty (34)

WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY Z UPRAWNIENIAMI DO NADAWANIA STOPNIA DOKTORA HABILITOWANEGO NAUK EKONOMICZNYCH W DYSCYPLINIE FINANSE

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny z uprawnieniami do nadawania stopnia doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse

Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów podjęła decyzję o przyznaniu z dniem 26 czerwca 2017 r. Wydziałowi Ekonomiczno-Socjologicznemu Uniwersytetu Łódzkiego uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Opublikowane: 03-07-2017