Środa, 26 kwietnia 2017, tydzień nieparzysty (17)

WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY UŁ WSPÓŁORGANIZATOREM SPOTKANIA DOTYCZĄCEGO REGIONALNEJ STRATEGII INNOWACJI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ współorganizatorem spotkania dotyczącego Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Łódzkiego

Zapraszamy na spotkanie dotyczące Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Łódzkiego, na którym omawiana będzie problematyka kształtowania Regionalnego Systemu Innowacji Województwa Łódzkiego oraz ewaluacja Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Łódzkiego LORIS 2030. Uczestnikami spotkania będą członkowie Rady Innowacji Województwa Łódzkiego, członkowie Rady Gospodarczej Województwa Łódzkiego, Rektorzy łódzkich uczelni oraz przedstawiciele Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ.  Spotkanie odbędzie się  31 marca o godz.  11:00 w sali  Rady Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ (C140).

Opublikowane: 29-03-2017