Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

WYDARZENIA - 09.09.2018

ESU. Międzynarodowa konferencja i doktorancka szkoła letnia na Wydziale

W dniach 10-14 września 2018 r. odbędzie się na Wydziale międzynarodowa doktorancka szkoła letnia połączona z konferencją naukową ESU, organizowana w ramach European University Network on Entrepreneurship. Tematyka wydarzenia poświęcona jest przedsiębiorczości, zarządzaniu małą firmą oraz edukacji z zakresu przedsiębiorczości. Spodziewamy się uczestników z ponad 15 krajów świata, w tym wielu znakomitych naukowców i dydaktyków. Program wydarzenia. Lista keynote speakerów.
Wykłady i warsztaty odbywające się rano (w godzinach do przerwy na obiad) są dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych pracowników Wydziału. Prosimy jedynie o zgłoszenie mailowo chęci udziału (esu@uni.lodz.pl). Zajęcia popołudniowe zarezerwowane są wyłącznie dla doktorantów i zarejestrowanych uczestników konferencji.  W przypadku chęci uczestnictwa w programie socjalnym konferencji (obiady, kolacje, wycieczki), prosimy o kontakt z organizatorką wydarzenia: dr hab. Agnieszką Kurczewską, prof. UŁ.

Opublikowane: 09-09-2018