Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

WYDARZENIA - 18.06.2018

Otwarte posiedzenie Rady Wydziału

Dr hab. Rafał Matera, prof. UŁ, Dziekan Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ serdecznie zaprasza pracowników EkSocu na otwarte posiedzenie Rady Wydziału w dniu 18 czerwca 2018 r., o godz. 9.30 w sali C101. Na posiedzeniu zostaną przekazane informacje na temat procedowanej Ustawy 2.0 o nauce i szkolnictwie wyższym, potencjalnych zmianach na poziomie UŁ oraz realizacji strategii wydziałowej, a także stanu finansowego Wydziału oraz zasobach w Intranecie. Serdecznie zapraszamy.

Opublikowane: 18-06-2018