Niedziela, 24 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

WYDARZENIA - 14.06.2018

Protest na EkSocu - dzień 8

W ramach kolejnego dnia protestu prowadzonego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ zapraszamy na:

12:00 – Wykład w samo południe na leżakach przed budynkiem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego od strony ul. POW 3/5. „Wykład ze szczekaczką” poprowadzi dr Tomasz Załuski, "Prawo do uniwersytetu, intelekt powszechny i zobowiązania społeczne."

Opublikowane: 14-06-2018

Konferencja pt. "Ekonometria przestrzenna i regionalne analizy ekonomiczne”

W dniach 14-15 czerwca 2018 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ odbędzie się V Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Ekonometria przestrzenna i regionalne analizy ekonomiczne”. Organizatorem konferencji organizowanej pod patronatem Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ jest Katedra Ekonometrii Przestrzennej.
Zakres tematyczny konferencji obejmować będzie: metody i modele ekonometrii przestrzennej, statystyka przestrzenna i eksploracyjna analiza danych przestrzennych, geograficzne systemy informacyjne, nowe kierunki ekonometrii przestrzennej, wzrost gospodarczy i problemy konwergencji, rozwój regionalny, współpraca i konkurencja międzyregionalna, rynki: pracy, finansowe, nieruchomości, środowisko przyrodnicze, zasoby, zrównoważony rozwój, przestrzenne i przestrzenno-czasowe analizy sektorowe.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: serea.uni.lodz.pl.

Opublikowane: 14-06-2018