Niedziela, 24 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

WYDARZENIA - 13.06.2018

Protest na EkSocu - dzień 7

W ramach kolejnego dnia protestu prowadzonego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ zapraszamy na:

12:00 – Wykład w samo południe na leżakach i pufach -  tym razem na trawie  przy oczku wodnym Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego (wchodząc od strony ul. POW 3/5 pokierują Was strzałki). „Wykład ze szczekaczką” poprowadzi dr Marcin Maria Bogusławski, „Nie dla zysku!". Uniwersytet, obywatelstwo, demokracja."

18:00 –  „Uniwersytety na balkony" w ramach Ogólnopolskiego protestu przeciwko Ustawie 2.0. Spotkamy się pod balkonem w budynku E Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ (od ul. Rewolucji 1905 r. 37/39).

Opublikowane: 13-06-2018