Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

WYDARZENIA - 12.06.2018

Protest na EkSocu - dzień 6

W ramach kolejnego dnia protestu prowadzonego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ zapraszamy na:

9:00-12:00 – Spotkanie z gośćmi z Akademickiego Komitetu Protestacyjnego w Warszawie. Porozmawiamy o dotychczasowych działaniach i przedyskutujemy przyszłe akcje (Oczko wodne na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym (wejście od Rewolucji 1905 r. 41/43).

10:00-11:30 – Odwiedzi nas Jacek Talczewski twórca filmu opowiadającego o strajku studentów w 1981 r. „Bunt na Łodzi”.

12:00-13:30 – Kolejny wykład w samo południe na leżakach przed budynkiem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego od strony ul. POW 3/5. „Wykład ze szczekaczką” wygłosi tym razem prof. UŁ dr hab. Mariusz E. Sokołowicz, pt. „Cena Uniwersytetu - rozważania o wartości współczesnej akademii”.

17:00 – Przy oczku wodnym odbędzie się także koncert wyjątkowego muzyka. Janusz Reichel zagra dla AKP w Łodzi, abyśmy mogli przetrwać kolejny dzień naszego protestu.

18:00 – Wykład pt. „Scena nauczania: performatywność T.S. Eliota” wygłosi prof. dr hab. Tomasz Majewski, prof. UJ. Również przy Oczku Wodnym.

W razie deszczu wszystkie eventy przenosimy do sali C140.

Do zobaczenia! Dołącz do wydarzenia na facebooku.

Opublikowane: 12-06-2018