Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

WYDARZENIA - 11.06.2018

Protest na EkSoc - dzień 5

W ramach kolejnego dnia protestu prowadzonego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ zapraszamy na:

12:00 Wykład otwarty pt. „Uniwersytet - spojrzenie wstecz, spojrzenie naprzód", dr Andrzej Kompa (Wydział Filozoficzno-Historyczny UŁ).
Wejście na Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny od strony ulicy POW.

18:00 – Debata pt. „Edukacja wyższa prawem czy przywilejem?”. Dyskutować będą: prof. Marek Czyżewski (UŁ), prof. Inga Kuźma (UŁ), prof. Tomasz Majewski (UJ).
Sala C140 (Rada Wydziału) na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ.

20:00 – swoją wizytę zapowiedział Jacek Talczewski twórca filmu „Bunt na Łodzi” (o strajku studentów w 1981 r.).
Sala C140 (Rada Wydziału) na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ.

W międzyczasie zapraszamy do sali C140, gdzie można porozmawiać na temat ustawy, której się przeciwstawiamy i o postulatach środowisk protestujących w całym kraju.

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Opublikowane: 11-06-2018