Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

WYDARZENIA - 22.05.2018

Gospodarka Przestrzenna Integruje

Zapraszamy wszystkich studentów na wydarzenie „Gospodarka Przestrzenna Integruje”, w ramach którego odbędzie się wydziałowy turniej drużyn dwuosobowych w trambambulę. Dodatkowo będzie można wziąć udział w budowaniu wirtualnego miasta w darmowej aplikacji SimCity BuildIt.
Turniej piłkarski rozgrywany będzie metodą pucharową i przewidziany jest dla 8 drużyn – decyduje kolejność zgłoszeń w arkuszu.
Czas i miejsce wydarzenia: 22 maja 2018, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny parter budynku T w godzinach 10.oo-14.oo.
Równolegle z wydarzeniem „Gospodarka Przestrzenna Integruje” odbywać się będzie seria wykładów zatytułowana „Future of the maps” prowadzona przez firmę TomTom.
Opublikowane: 22-05-2018

Szkolenie „Future of the Maps” (firma TomTom)

future-of-the-maps-na-www-szkolenie2205_1.png

22 maja br. w godz. 10.00-13.30 w auli D208 odbędzie się otwarte szkolenie pt. „Future of the Maps”, prowadzone przez ekspertów firmy TomTom.

Adresatami szkolenia są wszystkie osoby zainteresowane przyszłością transportu w nowoczesnych miastach, jakością życia w mieście oraz wszyscy, którzy obawiają się samochodów bez kierowców sterowanych komputerem.

Zobacz program szkolenia.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz link do zapisów - na stronie.

Zapraszamy!

Opublikowane: 22-05-2018