Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

WYDARZENIA - 16.05.2018

Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem

Jacek Fedorowicz – aktor, satyryk, dziennikarz, rysownik-karykaturzysta. Znany z wielu kultowych filmów i programów, współzałożyciel (m.in. ze Zbigniewem Cybulskim i Bogumiłem Kobielą) studenckiego teatru Bim-Bom. Od lat 60. współtworzył i występował w telewizyjnych programach rozrywkowych (Poznajmy się, Małżeństwo doskonałe), audycjach radiowych (60 minut na godzinę) i na estradzie. Szczególnie pamiętany z „drugoobiegowego” satyrycznego Dziennika Telewizyjnego oraz filmów w reżyserii Stanisława Barei.

Termin: środa, 16 maja 2018 r. od godz. 16.30

Miejsce: Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny UŁ, Biblioteka Wydziałowa, E 318

Organizator:  Akademia Seniora Activus oraz Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny UŁ

Opublikowane: 16-05-2018