Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

WYDARZENIA - 10.05.2018

Warsztaty firmy Accenture: Zainspiruj się Design Thinking

designthinking.png

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu "Spotkania z biznesem na EkSocu". Tym razem są to warsztaty prowadzone przez firmę Accenture, pt. "Zainspiruj się Design Thinking". Termin: 10.05.2018, godz. 09.45-11.30; miejsce: EkSoc, sala E306 lub D303 (zapisane osoby, dzień przed wydarzeniem, dostaną maila z doprecyzowaniem sali). Adresatami szkolenia są wszystkie zainteresowane osoby, a w szczególności studenci, doktoranci, pracownicy EkSocu i całego UŁ, a także Politechniki Łódzkiej. Zapisy i aktualna informacja o wolnych miejscach na stronie.

Opublikowane: 10-05-2018

Szkolenie: System monitorowania rozwoju STRATEG

gus-strateg-na-www-waski-ok1-kwiecien-maj2018.jpg

Zapraszamy studentów i kadrę Uniwersytetu Łódzkiego oraz Politechniki Łódzkiej do udziału w szkoleniu prowadzonym przez pracowników Urzedu Statystycznego w Łodzi, pt. "System monitorowania rozwoju STRATEG". Termin: 10.05.2018, godz. 8.15-11.30; miejsce: EkSoc, sala T004. Zapisy i aktualna informacja o wolnych miejscach na stronie.

Opublikowane: 10-05-2018