Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

WYDARZENIA - 09.05.2018

Szkolenie: PORTAL GEOSTATYSTYCZNY – narzędzie do przestrzennej wizualizacji danych statystycznych

gus-portal-na-www-waski-ok1-kwiecien-maj2018.jpg

Zapraszamy studentów i kadrę Uniwersytetu Łódzkiego oraz Politechniki Łódzkiej do udziału w szkoleniu prowadzonym przez pracowników Urzedu Statystycznego w Łodzi, pt. "PORTAL GEOSTATYSTYCZNY –  narzędzie do przestrzennej wizualizacji danych statystycznych". Termin: 09.05.2018, godz. 8.15-11.30; miejsce: EkSoc, sala T202. Zapisy i aktualna informacja o wolnych miejscach na stronie.

Opublikowane: 09-05-2018