Środa, 18 lipca 2018, tydzień nieparzysty (29)

WYDARZENIA - 17.04.2018

Recruitment Days 2018

recruitment.jpg

Bezpośrednie spotkania z pracodawcami już w przyszłym tygodniu!

• 17 kwietnia na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, godzina 10.00-14.00, budynek T
  • 19 kwietnia na Wydziale Filologicznym, godzina 10.00-14.00, poziom 0

Zdobądź płatne praktyki, staż lub pracę.  Kandydatów poszukują:

• ADAPTIVE Solutions and Advisory Group
  • CLARIANT
  • Commerz Systems
  • Conduent
  • Fujitsu
  • GE Power Control SA
  • McCormick Shared Services - EMEA, LLC sp. z o.o
  • Minol ZENNER Sp. z o.o.,
  • Phinance SA
  • Trading Solutions
  • UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Weź CV i umów się na rozmowę rekrutacyjną z wybranymi pracodawcami. Więcej na stronie

Opublikowane: 17-04-2018

Wykład Dziekański - Profesor Grzegorz W. Kołodko i Profesor Andrzej K. Koźmiński

W imieniu dr hab. Rafała Matery, prof. UŁ, Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, serdecznie zapraszamy na wykład dziekański Profesora Grzegorza W. Kołodko oraz Profesora Andrzeja K. Koźmińskiego pt. "Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm". Spotkanie będzie koncentrowało się wokół najnowszej książki Profesorów. Wykład odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. o godzinie 11:30 w sali C101.

Opublikowane: 17-04-2018