Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

WYDARZENIA - 16.04.2018

Jakość kształcenia na EkSocu - QUIZ dla pracowników naukowo-dydaktycznych

Myślisz, że wiesz wszystko o jakości kształcenia? Jesteś pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wydziału Ekonomiczno-Socjologiczneo UŁ?  Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując nasz quiz! Zarejestruj się na platformie MOODLE i podejmij wyzwanie! Najlepsi quizowicze otrzymają atrakcyjne nagrody.

Quiz będzie dostępny w dniach 16.04-6.05.2018 na platformie MOODLE.

Wejdź na stronę:
wybierz opcję „Logowanie dla studentów i pracowników Uniwersytetu Łódzkiego” - „zaloguj się” w prawym górnym rogu,
następnie „Wprowadź swój identyfikator i hasło” - (logowanie tak jak do USOS).

Hasło dla nowego uczestnika to: jk2018

Powodzenia!