Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

WYDARZENIA - 11.04.2018

Szkolenia z cyklu: Banki i bazy danych – edycja kwietniowa

mini_gus_na-www-kwiecien18.jpg

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez Urząd Statystyczny w Łodzi:

Portal geostatystyczny –  narzędzie do przestrzennej wizualizacji danych statystycznych; termin: 11.04.2018 r., godz. 10:30-13:30, sala E108; prowadzący: Monika Wastowska, Katarzyna Klimczak; Termin rejestracji: 4.04.2018 – wyślij zgłoszenie.

Program, dodatkowe informacje o szkoleniach – na stronie.

Pytania dotyczące wydarzeń proszę kierować na adres: katarzyna.luczak@uni.lodz.pl

Opublikowane: 11-04-2018

Spotkania z biznesem na EkSocu - Polska

spotkania-z-biznesem-na-eksocu_polska-10-12.04.18-newsletter.jpg

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów, pracowników EkSocu (i nie tylko) do wzięcia udziału w wydarzeniach z cyklu: "Spotkania  z  biznesem  na  EkSocu - Polska". Jest to cykl wydarzeń na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, organizowany przez wydziałowe Centrum Szkoleń i Praktyk Zawodowych, wspólnie z instytucjami i firmami o polskim rodowodzie.

11 kwietnia 2018 r. w godz. 10.00-11.30, sala T006
Warsztat pt. W 8 godzin dookoła świata - moja przygoda w eksporcie prowadzone przez firmę Browin Sp. z o.o. ejestracja uczestnictwa jest obowiązkowa - prześlij zgłoszenie.

11 kwietnia 2018 r. w godz. 13:13-16.00, sala F12 (uwaga - zmiana sali!)
Warsztat pt. Fundusze na otwarcie Twojej firmy prowadzone przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Rejestracja uczestnictwa jest obowiązkowa (max. 25 osób) - prześlij zgłoszenie.

Zapraszamy do zapoznania się z programem całego cyklu wydarzeń. Szczegółowe informacje o warsztatach: eksoc.uni.lodz.pl/szkolenia.

Opublikowane: 11-04-2018