Sobota, 23 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

WYDARZENIA - 09.03.2018

43. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA

yapa.jpg

Od ponad 43 lat Yapa jest jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie piosenki studenckiej, folkowej i poetyckiej. Jest to nie tylko największy taki festiwal w Polsce, ale również jest najstarszym festiwalem organizowanym w Łodzi, niemal bez przerwy od 1974 roku. Co roku spotyka się na nim prawie 2 tysiące osób. 5 razy więcej zasiada przed komputerami i radioodbiornikami, żeby śledzić i słuchać transmisji koncertów na żywo. Połowa naszych widzów to goście spoza Łodzi, którzy przyjeżdżają na Yapę nie tylko słuchać muzyki, ale również, wspólnie z artystami występującymi na scenie, grać i śpiewać. Bo Yapa to przede wszystkim spotkania i niepowtarzalna atmosfera, dla których muzyka to swego rodzaju tło.

Zapraszamy!

9–11 marca 2018 (pt.–nd.)

Zatoka Sportu, al. Politechniki 10, Łódź

www.yapa.art.pl

Kontakt dla widzów: publicznosc@yapa.art.pl

Opublikowane: 09-03-2018

Wykład otwarty „System i bazy danych statystyki publicznej” (GUS w Łodzi)

mini_gus_na-www_1.jpg

Zapraszamy na wykład otwarty „System i bazy danych statystyki publicznej”, rozpoczynający serię szkoleń przygotowanych przez Urząd Statystyczny w Łodzi. Wykład wygłosi Pani Anna Luchowska (Urząd Statystyczny w Łodzi), 9 marca 2018 r. w godz. 13:15 – 15:00 na EkSoc (aula T1). Szczegółowe informacje o wykładzie i poszczególnych szkoleniach oraz linki do rejestracji znajdują się na stronie.

Opublikowane: 09-03-2018