Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)

WYDARZENIA - 08.03.2018

Spotkanie z wiceministrem finansów Pawłem Gruzą

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wiceministrem finansów Pawłem Gruzą, które odbędzie się w dniu 8 marca 2018 r. o godzinie 10.00 w sali C101 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Podczas spotkania „Wyzwania polityki podatkowej rządu” zostaną poruszone tematy związane z trwająca obecnie reformą systemu podatkowego i jego uszczelniania. Szczególna uwaga zostanie poświęcona zmianom dotyczącym podatku VAT, zarówno w kontekście zmian które już się dokonały jak i tych planowanych.

Opublikowane: 08-03-2018

Spotkania z biznesem na EkSocu – USA. Wykład otwarty przedstawiciela Ambasady USA w Warszawie

spotkania-z-biznesem-na-eksocu_usa-aktualnosci.jpg

Zapraszamy na wykład otwarty pod tytułem “Poland as an Investment Destination: The View from the States” wygłoszony przez Panią Sonnet Frisbie, pełniącą funkcję Second Secretary-Consul, Trade and Investment Officer w Ambasadzie USA w Warszawie. Wykład odbędzie się 8 marca 2018 r. w sali C101 o godzinie 13:00. "Spotkania  z  biznesem  na  EkSocu - USA" to cykl wydarzeń na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym  UŁ,  organizowany przez  wydziałowe  Centrum  Szkoleń  i  Praktyk Zawodowych, wspólnie z instytucjami i firmami o amerykańskim rodowodzie. Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Opublikowane: 08-03-2018