Sobota, 23 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

WYDARZENIA - 02.03.2018

Seminarium Praca socjalna a pomoc postpenitencjarna

praca-socjalna.jpg

W imieniu Sekcji Pracy Socjalnej Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Łódzkiego Oddziału PTS oraz Katedry Socjologii Stosowanej i Pracy Socjalnej Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w seminarium naukowym „Praca socjalna a pomoc postpenitencjarna. W stronę reintegracji społecznej (byłych) więźniów”.
Seminarium odbędzie się w piątek 2 marca 2018 roku w godzinach 11:00-16:00 w sali T-401 Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy Rewolucji 1905 r. nr 41/43 w Łodzi.

Opublikowane: 02-03-2018