Wtorek, 16 października 2018, tydzień parzysty (42)

WYDARZENIA - 19.02.2018

Dyskusja wokół książki dr Izabeli Ślęzak

Biblioteka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ oraz Oddział Łódzkiego PTS zapraszają na dyskusję wokół książki dr Izabeli Ślęzak „Praca kobiet świadczących usługi seksualne w agencjach towarzyskich”.  Spotkanie odbędzie się 19 lutego (poniedziałek) o godz. 17:00 w Czytelni Biblioteki Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ (ul. Rewolucji 1905 r. nr 39, budynek E, III piętro). Więcej informacji

Opublikowane: 19-02-2018