Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

WYDARZENIA - 15.10.2017

Konferencja Metody i zastosowania badań operacyjnych

W dniach 15 – 17 października 2017 r. Katedra Badań Operacyjnych UŁ organizuje XXXVI Ogólnopolską Konferencję im. Prof. Władysława Bukietyńskiego pt. "Metody i zastosowania badań operacyjnych". Celem Konferencji jest prezentacja najnowszych osiągnięć naukowych oraz wymiana doświadczeń w zakresie metod badań operacyjnych i ich zastosowań. Preferowane są wystąpienia młodych pracowników nauki. Dyskusja ukierunkowana będzie także na ocenę jakości prezentacji takich badań. Program konferencji.
We wtorek 17 października odbędzie się także uroczysty jubileusz 70 rocznicy urodzin Profesora Jana B. Gajdy połączony z obchodami 47-lecia jego pracy naukowej, na który serdecznie zapraszamy. Więcej informacji.

Opublikowane: 15-10-2017