Czwartek, 29 czerwca 2017, tydzień parzysty (26)

WYDARZENIA - 01.06.2017

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny moim miejscem pracy - zaproszenie na spotkanie

Prodziekan ds. personalnych i toku studiów dr hab. Izabela Warwas, prof. UŁ, zaprasza wszystkich pracowników Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego w dniu 1 czerwca 2017 r. o godz. 14:30 do auli Rady Wydziału (C140) na spotkanie służące przedstawieniu wyników badania Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny moim miejscem pracy oraz podjęciu dyskusji na temat planowanych działań naprawczych. Wyniki badania znajdują się już od kilku dni w intranecie wydziałowym. Jeśli ktoś z Państwa nie może uczestniczyć w spotkaniu a chciałby włączyć się w prace mające służyć  zaprojektowaniu i wdrożeniu zmian mających kreować przyjazne miejsce pracy dla zaangażowanych pracowników proszony jest o kontakt mailowy na adres izabela.warwas@uni.lodz.pl.

Opublikowane: 01-06-2017