Środa, 24 maja 2017, tydzień nieparzysty (21)

WYDARZENIA - 16.05.2017

Zaproszenie na wykład "Relations between the European Union and the United States in the times of Donald Trump`s Presidency"

Dr hab. Rafał Matera, prof. UŁ, Dziekan Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, serdecznie zaprasza na wykład zatytułowany "Relations between the European Union and the United States in the times of Donald Trump`s Presidency". Wykład poprowadzi Profesor Matthias Waechter, Dyrektor Generalny CIFE w dniu 16 maja 2017 r. o godzinie 11.30 w sali C140.

Opublikowane: 16-05-2017