Piątek, 23 czerwca 2017, tydzień nieparzysty (25)

WYDARZENIA - 11.05.2017

Pochód Studentów - Juwenalia 2017

Znowu nadchodzi ten czas w roku, kiedy władzę nad Łodzią przejmują studenci! Ich panowanie zaczyna się już 11 Maja i to w wielkim stylu – jak co roku bowiem bywalcy wszystkich łódzkich uczelni zbiorą się razem i ramię w ramię przemaszerują ulicą Piotrkowską, by po raz kolejny udowodnić, że jeśli chodzi o dobrą zabawę to nie mają sobie równych!
Start imprezy o godzinie 14.30 na Placu Wolności, skąd niedługo później pochód wyruszy Piotrkowską w kierunku Pasażu Schillera, gdzie Pani Prezydent Hanna Zdanowska przekaże braci studenckiej klucze do Miasta, tym samym uroczyście rozpoczynając Juwenalia.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!

Opublikowane: 11-05-2017

Konferencja "Etyka w życiu gospodarczym"

Katedra Historii Myśli Ekonomicznej i Historii Gospodarczej, Katedra Metod Statystycznych oraz Katedra Ekonometrii mają zaszczyt zaprosić na XXI Konferencję naukową pt. Etyka w życiu gospodarczym. Więcej informacji

Opublikowane: 11-05-2017