Środa, 26 kwietnia 2017, tydzień nieparzysty (17)

WYDARZENIA - 05.04.2017

XVII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezach festiwalowych, organizowanych w dniu 5 kwietnia 2017 r. przez nasz Wydział w ramach XVII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki. Wśród proponowanych wydarzeń znajdą się m.in. interesujące wykłady, warsztaty, dyskusje, spotkania, a także gry i konkursy, nawiązujące tematyką do hasła tegorocznego Festiwalu „Łódź innowacyjna od zawsze”.  Rejestracja na zajęcia.

Harmonogram spotkań
Opis zajęć