Wtorek, 28 lutego 2017, tydzień nieparzysty (09)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

O PROGRAMIE

Uniwersytet Łódzki stworzył nowy program wymiany studenckiej Mobility Direct, umożliwiający wymianę studentów pomiędzy uczelniami partnerskimi z krajów spoza Unii Europejskiej, na okres jednego semestru.

 

Program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych wschodnich partnerów, m.in. z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu i już pojawili się pierwsi studenci.

 

Również nasi studenci mają możliwość wyjazdu w ramach programu Mobility Direct.

Pytania szczegółowe proszę kierować  na adres: iso@uni.lodz.pl z dopiskiem „Mobility Direct”, lub pod nr tel. 42 635 47 90.

 

Koszty związane z podróżą oraz pobytem w uczelni partnerskiej ponosi student. Opłaty za akademik ustalane są na warunkach Umowy Wykonawczej między Wydziałami i dla każdego Wydziału mogą być inne. Uniwersytet Łódzki zapewnia bezpłatną naukę.

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów, 37 katedr i 7 zakładów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź