Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

WSPÓŁPRACA Z UNIWERSYTETEM JUSTUSA LIEBIGA W GIEßEN - WYMIANA OSOBOWA W 2018 R.

Współpraca z Uniwersytetem Justusa Liebiga w Gießen - wymiana osobowa w 2018 r.

W związku z planowaniem wymiany osobowej z partnerskim Uniwersytetem Justusa Liebiga w Gießen uprzejmie prosimy osoby zainteresowane wyjazdami do Gießen lub chcące zgłosić przyjazd na Wydział pracownika z Gießen o zgłoszenie tego faktu do dnia 13.11.2017 r. na adres marzena.krawczyk@uni.lodz.pl. Wyjazdy lub przyjazdy należy zgłaszać poprzez wypełnienie właściwych formularzy.

Opublikowane: 02-11-2017