Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

WIOSENNA REKRUTACJA DO EY ORAZ KONKURS AUDIT ODYSSEY

« Przejdź do listy aktualności

Wiosenna rekrutacja do EY oraz konkurs Audit OdyssEY

ao-grafika-2.jpg

Serdecznie zachęcamy do udziału w wiosennej rekrutacji firmy EY. Studentom 2 roku studiów pierwszego stopnia oraz 1 i 2 roku studiów magisterskich, dyspozycyjnych minimum 30 godzin tygodniowo firma oferuje płatne praktyki. Dla studentów z tytułem licencjata lub inżyniera mogących pracować na pełen etat przygotowane zostały oferty stałej pracy. Aplikować można do 9 kwietnia 2018 r. Więcej informacji pod linkiem.
Zachęcamy również studentów kierunków biznesowych i ekonomicznych do udziału w konkursie Audit OdyssEY. Konkurs składa się z trzech etapów – testu, webcastu i case study. Aby wziąć w nim udział wystarczy trzy lub czteroosobowy zespół, status studenta i zainteresowanie finansami i rachunkowością. Do wygrania 20 000 zł, oferty kariery w EY i szkolenia ACCA Fundamentals w EY Academy of Business. Rejestracja zespołów trwa do 29 marca.

Opublikowane: 13-03-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź