Środa, 18 lipca 2018, tydzień nieparzysty (29)

WIOSENNA REKRUTACJA DO EY ORAZ KONKURS AUDIT ODYSSEY

Wiosenna rekrutacja do EY oraz konkurs Audit OdyssEY

ao-grafika-2.jpg

Serdecznie zachęcamy do udziału w wiosennej rekrutacji firmy EY. Studentom 2 roku studiów pierwszego stopnia oraz 1 i 2 roku studiów magisterskich, dyspozycyjnych minimum 30 godzin tygodniowo firma oferuje płatne praktyki. Dla studentów z tytułem licencjata lub inżyniera mogących pracować na pełen etat przygotowane zostały oferty stałej pracy. Aplikować można do 9 kwietnia 2018 r. Więcej informacji pod linkiem.
Zachęcamy również studentów kierunków biznesowych i ekonomicznych do udziału w konkursie Audit OdyssEY. Konkurs składa się z trzech etapów – testu, webcastu i case study. Aby wziąć w nim udział wystarczy trzy lub czteroosobowy zespół, status studenta i zainteresowanie finansami i rachunkowością. Do wygrania 20 000 zł, oferty kariery w EY i szkolenia ACCA Fundamentals w EY Academy of Business. Rejestracja zespołów trwa do 29 marca.

Opublikowane: 13-03-2018