Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

WEŹ UDZIAŁ W JUTRZEJSZEJ DEBACIE BIZNES NA EKSOCU, SPOTKANIE Z POLSKIMI PRZEDSIĘBIORCAMI

Weź udział w jutrzejszej debacie Biznes na EkSocu, spotkanie z polskimi przedsiębiorcami

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów, pracowników EkSocu (i nie tylko) do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym pt. "Biznes po polsku" w dniu 10.04.2018 w godzinach 11:30-13:00, aula C101. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele polskich firm: Kastor, BiFIX, Inwedo, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.
Zabierz głos w dyskusji - kliknij

Opublikowane: 09-04-2018