Niedziela, 24 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

VIII WYDZIAŁOWA KOMISJA DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

VIII Wydziałowa Komisja ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 12 czerwca 2018 r. w sali E 8 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 12.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej VIII Komisji ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgra Roberta Kubackiego nt. Segmentacja klientów banku wspomagana algorytmami ewolucyjnymi. - promotor: prof. dr hab. Czesław Domański, Uniwersytet Łódzki, recenzenci: prof. dr hab. Małgorzata Zaleska (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), prof. dr hab. Waldemar Tarczyński (Uniwersytet Szczeciński). Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 04-06-2018