Niedziela, 27 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

VIII JUWENALIA SPORTOWE DLA PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO

VIII Juwenalia Sportowe dla Pracowników i Studentów Uniwersytetu Łódzkiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w dniu 18 maja 2018 r. w VIII  Juwenaliach  Sportowych dla Pracowników i Studentów Uniwersytetu Łódzkiego.  Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Gramy dla Julki” i zostanie wsparta kwestą na rzecz chorej na porażenie mózgowe Julki Siwińskiej. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwm w wydarzeniu zapraszamy do zapoznania się programem juwenaliów.

Opublikowane: 27-04-2018