Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

VII EDYCJA KONKURSU MŁODY EKONOMISTA

VII edycja konkursu Młody Ekonomista

Zapraszamy studentów, którzy nie ukończyli 26 lat, do uczestnictwa w konkursie Młody Ekonomista. W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkstwa w UE dla polskiej gospodarki”. Etap przesyłania prac konkursowych rozpocznie się 1 września i potrwa do 22 października. Gala finałowa konkursu odbędzie się w połowie grudnia br. Regulamin konkursu oraz pozostałe informacje dostepne są na stronie internetowej Towarzystwa Ekonomistów Polskich www.tep.org.pl.

Opublikowane: 26-06-2017