Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, tydzień parzysty (34)

PODWÓJNY DYPLOM Z UNIVERSITY OF HUDDERSFIELD

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest jedynym wydziałem Uniwersytetu Łódzkiego oferującym możliwość uzyskania podwójnego dyplomu licencjata poprzez zrealizowanie trzeciego roku studiów I stopnia oraz napisanie pracy dyplomowej na Uniwersytecie w Huddersfield w Anglii. Tym samym można uzyskać tytuł licencjata w UŁ i stopnia BA (Honours) Uniwersytetu Huddersfield, a zatem dwa dyplomy. Rekrutację na studia w Wielkiej Brytanii prowadzi English Oak Recruitment. Przedstawiciel EOR każdego roku przyjeżdża na nasz Wydział aby przedstawić szczegóły oferty i udzielić merytorycznego wsparcia kandydatom na studia.

English Oak Recruitment reprezentuje siedem brytyjskich uczelni państwowych (state universities), jeden uniwersytet prywatny, trzy prywatne szkoły wyższe, a także uniwersytety z Irlandii.

Uczelnie państwowe:

• Coventry (+ London Campus)
  • Derby
  • Huddersfield
  • Northumbria  (+ London Campus)
  • UCLAN
  • University of Wales Trinity St David (+ London Campus)
  • Ulster

Uczelnie prywatne:

• Amity University in London
  • City College in Boston
  • London School of Business and Management