Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

TARGI PRACY ŁÓDŹ 2017

Targi Pracy Łódź 2017

targi.jpg

16 listopada 2017 roku na Wydziale Zarządzania przy ulicy Matejki 22/26 odbędą się Uniwersyteckie Targi Pracy. W godzinach 9.00-15.00 firmy z regionu łódzkiego oraz innych województw będą prezentować oferty pracy, praktyk i staży kierowanych do studentów oraz absolwentów. Zapraszamy studentów do udziału w największym tej jesieni spotkaniu z pracodawcami na Uniwersytecie Łódzkim. Więcej informacji na stronie.

Opublikowane: 16-11-2017