Niedziela, 27 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

SZKOLENIE DLA STUDENTÓW GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ

Szkolenie dla studentów Gospodarki Przestrzennej

Wszystkich studentów Gospodarki Przestrzennej zapraszamy na szkolenie "Efektywność energetyczna oraz odnawialne źródła energii w kontekście poprawy jakości powietrza województwa łódzkiego", prowadzone przez pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Mogą Państwo wybrać jeden z dwóch terminów szkolenia:
17.05.2018 r., godz. 8.30.-12.30, miejsce: EkSoc, sala E306;
24.05.2018 r., godz. 8.30.-12.30, miejsce: EkSoc, sala T006.
Zapisy i aktualne informacje o wolnych miejscach i sali - na stronie.

Opublikowane: 17-05-2018