Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

STUDENCKIE GRANTY BADAWCZE DLA STUDENTÓW EKSOCU

Studenckie Granty Badawcze dla studentów EkSocu

Miło nam poinformować, iż trzech studentow Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego znalazło się w gronie laureatów I edycji Studenckich Grantów Badawczych. Granty zostały przyznane: p. Magdalenie Lesiak za projekt "Wielowymiarowa ocena wpływu strategii zarządzania kapitałem obrotowym netto na rentowność polskich spółek giełdowych – ujęcie międzysektorowe" pod opieką dr Artura Sajnóga, p. Ewelinie Pigule za projekt „Ochrona konsumentów 60 na rynku usług finansowych” - opiekun naukowy projektu dr hab. Iwona Dorota Czechowska, prof. nadzw. UŁ oraz p. Dominice Iwańskiej za projekt „Metody predykcji niewypłacalności polskich przedsiębiorstw” opiekun naukowy projektu dr Wojciech Zatoń oraz Aleksandrze Strojnej za projekt "Prawo do życia a wolność wyboru". Laureatom i opiekunom serdecznie gratulujemy.

Opublikowane: 05-07-2017