Niedziela, 22 lipca 2018, tydzień nieparzysty (29)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

STUDENCKIE GRANTY BADAWCZE 2018

« Przejdź do listy aktualności

Studenckie Granty Badawcze 2018

Od dnia 7.12.2017 r. Uniwersytet Łódzki rozpoczyna kolejną edycję projektu finansowania badań naukowych studentów pod nazwą Studenckie Granty Badawcze 2018. Celem projektu jest wsparcie studentów Uniwersytetu Łódzkiego w realizacji ich pierwszych projektów naukowych.
Wszystkich, którzy planują rozwinąć wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach, pragną podzielić się pomysłem na wdrożenie unikalnych projektów badawczych oraz chcą postawić swój pierwszy krok w przyszłej karierze naukowej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie Projektu.

 

Opublikowane: 07-12-2017
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź