Piątek, 15 grudnia 2017, tydzień parzysty (50)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

OPIEKUNOWIE I-EGO ROKU

Wykaz opiekunów I roku  studiów I i II stopnia w roku akademickim 2017/2018

Kierunek: ANALITYKA GOSPODARCZA, studia I stopnia
dr Mariusz Górajski (mariusz.gorajski@uni.lodz.pl)

Kierunek: ANALITYKA GOSPODARCZA, studia II stopnia
dr Jakub Boratyński (jakub.boratynski@uni.lodz.pl)

Kierunek: BANKOWOŚĆ I FINANSE CYFROWE, studia I stopnia
dr Iwa Kuchciak (iwa.kuchciak@uni.lodz.pl)

Kierunek: EKONOMIA, studia I stopnia
dr hab. Edyta Dworak, prof. nadzw. UŁ (dworake@gmail.com

Kierunek: EKONOMIA, studia II stopnia
dr Joanna Dzionek-Kozłowska (jdzionek@uni.lodz.pl

Kierunek: EKONOMIA w języku angielskim, studia I stopnia
dr Anna Rydz-Żbikowska (annarydz85@wp.pl)

Kierunek: ECONOMICS AND INTERNATIONAL BUSINESS, studia II stopnia
dr hab. Małgorzata Burchard-Dziubińska, prof. nadzw. UŁ (malbur@uni.lodz.pl)

Kierunek: FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, studia I stopnia
dr hab. Dagmara Hajdys, prof. nadzw. UŁ (dagmara.hajdys@uni.lodz.pl

Kierunek: FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, studia II stopnia
dr Anna Piechota (anna.piechota@uni.lodz.pl)

Kierunek: FINANSE MIĘDZYNARODOWE, studia I stopnia
dr Dominika Brózda (dominika.brozda@gmail.com)

Kierunek: GOSPODARKA PRZESTRZENNA, studia I stopnia
dr Jacek Chądzyński (jacekch@uni.lodz.pl

Kierunek: GOSPODARKA PRZESTRZENNA, studia II stopnia
dr Beata Wieteska-Rosiak (beata.wieteskarosiak@uni.lodz.pl)

Kierunek: INFORMATYKA, studia I stopnia
dr Katarzyna Lange-Sadzińska (klange@uni.lodz.pl)

Kierunek: INFORMATYKA I EKONOMETRIA, studia I stopnia
dr inż. Sebastian Łacheciński (slachecinski@uni.lodz.pl)
dr Aleksandra Baszczyńska (albasz@uni.lodz.pl)

Kierunek: INFORMATYKA I EKONOMETRIA, studia II stopnia
dr Małgorzata Misztal (mmisztal@uni.lodz.pl)
dr Łukasz Zakonnik (lzakonnik@wzmail.uni.lodz.pl

Kierunek: INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI, studia I stopnia
dr Lechosław Nykiel (l.nykiel@wp.pl)

Kierunek: INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI, studia II stopnia
dr hab. Andrzej Borowicz, prof. nadzw. UŁ (aborowicz@retsat1.com.pl)

Kierunek: LOGISTYKA, studia I stopnia
dr Piotr Oleksiak (piotr.oleksiak@uni.lodz.pl

Kierunek: LOGISTYKA, studia II stopnia
dr Renata Pisarek (renata.pisarek@gmail.com)

Kierunek: MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE, studia I stopnia
dr Aleksandra Nacewska-Twardowska (aleksandra.nacewska@gmail.com)

Kierunek: PRACA SOCJALNA, studia II stopnia
dr Małgorzata Potoczna (matmalmar@poczta.onet.pl)

Kierunek: SOCJOLOGIA, studia I stopnia
dr Renata Dopierała (renata_dopierala@poczta.onet.pl

Kierunek: SOCJOLOGIA, studia II stopnia
dr Marta Petelewicz (m.petelewicz@gmail.com)

 

Do góry
wersja do druku

WYDARZENIA

 Poprzedni GRUDZIEŃ 2017 Następny 
PnWtŚrCzwPtSoNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź