Sobota, 24 czerwca 2017, tydzień nieparzysty (25)

WYNIKI ANKIETY W ZAKRESIE OCZEKIWAŃ STUDENTÓW EK-SOCU

Szanowni Państwo,

w kwietniu, w trakcie spotkań kandydatów do kolegium dziekańskiego Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego ze studentami, wykonane zostało badanie poświęcone kluczowym problemom, z którymi borykają się Studenci naszego Wydziału. Jako nowe kolegium dziekańskie serdecznie dziękujemy wszystkim respondentom za udział w badaniu i zachęcamy do zapoznania się z jego wynikami.
Jednocześnie informujemy, że czekamy na dalsze uwagi, sugestie i komentarze, także związane ze zbliżającą się sesją w semestrze letnim. Maile prosimy kierować na adres: izabela.warwas@uni.lodz.pl