Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ

Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego ogłasza III edycję Konkursu "Najlepsza Praca Magisterska" w roku akademickim 2016/2017.

Zgłoszenia pracy magisterskiej do konkursu należy dokonać w COS pokój D-4 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada 2017 roku. (Regulamin).

1. Do Konkursu mogą być zgłoszone prace magisterskie przygotowane i obronione w roku akademickim 2016/2017 w ramach seminariów na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych wszystkich Wydziałów UŁ.
  2. Do Konkursu kwalifikują się wyłącznie prace obronione do 30 września 2017 roku, które uzyskały ocenę bardzo dobrą.

Wymagane dokumenty:

1. pismo przewodnie, podpisane przez autora pracy oraz promotora lub recenzenta wraz z merytorycznym uzasadnieniem nie dłuższym niż 2 strony A4,
  2. jeden egzemplarz pracy magisterskiej wraz z jej wersją elektroniczną i recenzjami,
  3. 1-stronicowe streszczenie pracy, określające cel pracy, główne jej założenia oraz ogólne wnioski (streszczenie będzie brane pod uwagę przy ocenie pracy),
  4. wypełniony formularza zgłoszeniowy.

Pula nagród w III edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską wynosi 13.332 złotych brutto.

Ustanowionych zostało 12 nagród pieniężnych w wysokości 1.111 złotych brutto.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w ciągu 3 dni od dnia 6 grudnia 2017 roku.