Wtorek, 28 lutego 2017, tydzień nieparzysty (09)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

DIAGNOZA KOMPETENCJI DYDAKTYCZNYCH PRACOWNIKÓW

Diagnoza kompetencji dydaktycznych pracowników Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego została zakończona. W badaniu skoncentrowano się na szkoleniach z zakresu:

  • innowacyjnych umiejętności dydaktycznych;
  • umiejętności informatycznych, w tym posługiwania się profesjonalnymi bazami danych i ich wykorzystania  procesie kształcenia;
  • prowadzenia dydaktyki w języku obcym.

W następnym kroku kolegium dziekańskie będzie planować odpowiednie szkolenia. Jeśli znacie Państwo firmy mające w swojej ofercie takie szkolenia albo sami chcielibyście pełnić rolę trenerów wewnętrznych, zapraszamy do kontaktu dziekani_es@uni.lodz.pl.

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów, 37 katedr i 7 zakładów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź