Wtorek, 28 lutego 2017, tydzień nieparzysty (09)
Uniwersytet Łódzki

WNIOSKI NA FINANSOWANIE BADAŃ DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW

Od dnia 18 stycznia 2016 r. do dnia 25 stycznia 2016 r. młodzi naukowcy mogli składać wnioski na finansowanie badań naukowych służących rozwojowi młodych naukowców.

Do 13 stycznia 2017 r. należy złożyć protokół odbioru wyników badań realizowanych w 2016 roku.

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów, 37 katedr i 7 zakładów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.