Poniedziałek, 15 października 2018, tydzień parzysty (42)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

KOMPETENCJE W ZAKRESIE WPROWADZANIA TREŚCI

Wydziałowa strona internetowa uwzględnia nową formułę zamieszczania treści. Za opracowywanie i aktualizowanie treści w poszczególnych zakładkach odpowiedzialni są wyznaczeni pracownicy jednostek działających na Wydziale. Z uwagi na zmiany organizacyjne, dokument określający kompetencje pracowników Wydziału w zakresie wprowadzania treści na stronę został opracowany na nowo.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższym schematem i przesyłanie informacji na dany temat tylko i wyłącznie do wskazanych osób na określone adresy e-mail. Schemat kompetencji w zakresie wprowadzania treści na stronę wydziałową.

Wszelkie sugestie dotyczące rozwiązań zastosowanych na stronie internetowej prosimy kierować bezpośrednio do Centrum Rozwoju Wydziału: promocjaes@uni.lodz.pl, w tytule wiadomości wpisując "Strona www - sugestie".

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź