Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, tydzień parzysty (34)

KOMPETENCJE W ZAKRESIE WPROWADZANIA TREŚCI

Wydziałowa strona internetowa uwzględnia nową formułę zamieszczania treści. Za opracowywanie i aktualizowanie treści w poszczególnych zakładkach odpowiedzialni są wyznaczeni pracownicy jednostek działających na Wydziale. Z uwagi na zmiany organizacyjne, dokument określający kompetencje pracowników Wydziału w zakresie wprowadzania treści na stronę został opracowany na nowo.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższym schematem i przesyłanie informacji na dany temat tylko i wyłącznie do wskazanych osób na określone adresy e-mail. Schemat kompetencji w zakresie wprowadzania treści na stronę wydziałową.

Wszelkie sugestie dotyczące rozwiązań zastosowanych na stronie internetowej prosimy kierować bezpośrednio do Centrum Rozwoju Wydziału: promocjaes@uni.lodz.pl, w tytule wiadomości wpisując "Strona www - sugestie".