Niedziela, 28 maja 2017, tydzień nieparzysty (21)

WYNAJEM SAL I POWIERZCHNI REKLAMOWYCH

Wynajem sal i powierzchni reklamowych

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny znajduje się w samym centrum Łodzi, przy ul. POW 3/5 oraz ul. Rewolucji 1905 r. 41/43. W pobliżu znajduje się dworzec kolejowy Łódź – Fabryczna, ul. Piotrkowska oraz Manufaktura.

Wynajem naszych sal dydaktycznych oraz auli wykładowych to doskonała alternatywa dla sal konferencyjnych w drogich hotelach czy ośrodkach szkoleniowych. Nowoczesny i elegancki design oraz ciepłe kolory ścian tworzą miłą atmosferę. Nasze sale doskonale nadają się do organizacji konferencji, seminariów, wykładów, szkoleń i warsztatów. Sale mogą być wynajmowane zarówno w dni pracujące jak i w weekendy.

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny dysponuje:

• salami wykładowymi o powierzchni od 443 m² do 32 m², mogących pomieścić od 16 do 402 osób
  • najnowszym sprzętem komputerowym
  • sprzętem multimedialnym
  • nagłośnieniem
  • dwoma bufetami i stołówką
  • profesjonalną obsługą techniczną
  • powierzchniami pod stoiska reklamowe i systemy wystawiennicze

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonej ofercie.