Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

SPOTKANIE W SPRAWIE KONKURSU "ODRODZONA PO LATACH NIEWOLI - KOMPEDIA WIEDZY: ENCYKLOPEDIE, SŁOWNIKI, LEKSYKONY, KATALOGI ETC."

Spotkanie w sprawie konkursu "Odrodzona po latach niewoli - kompedia wiedzy: encyklopedie, słowniki, leksykony, katalogi etc."

W dniu 04 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 w auli A5 na Wydziale Filologicznym UŁ (Sala Rady Wydziału, ul Pomorska 171/173) odbędzie sie spotkanie informacyjno-warsztatowe dla osób zainteresowanych składaniem wniosków w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach modułu Fundamenty Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki - 2018 konkurs pt.: "Odrodzona po latach niewoli - kompedia wiedzy: encyklopedie, słowniki, leksykony, katalogi etc."

Opublikowane: 27-03-2018