Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

SPOTKANIE W SPRAWIE KONKURSU "ODRODZONA PO LATACH NIEWOLI - KOMPEDIA WIEDZY: ENCYKLOPEDIE, SŁOWNIKI, LEKSYKONY, KATALOGI ETC."

« Przejdź do listy konkursów

Spotkanie w sprawie konkursu "Odrodzona po latach niewoli - kompedia wiedzy: encyklopedie, słowniki, leksykony, katalogi etc."

W dniu 04 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 w auli A5 na Wydziale Filologicznym UŁ (Sala Rady Wydziału, ul Pomorska 171/173) odbędzie sie spotkanie informacyjno-warsztatowe dla osób zainteresowanych składaniem wniosków w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach modułu Fundamenty Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki - 2018 konkurs pt.: "Odrodzona po latach niewoli - kompedia wiedzy: encyklopedie, słowniki, leksykony, katalogi etc."

Opublikowane: 27-03-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź