Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, tydzień parzysty (34)

SPOTKANIE INFORMACYJNE NA TEMAT PROGRAMÓW INTERREG

Spotkanie informacyjne na temat programów Interreg

W związku z trwającym naborem wniosków w ramach programu Interreg Europa oraz zaplanowanymi na jesień konkursami w programach Interreg Europa Środkowa i Interreg Region Morza Bałtyckiego, Ministerstwo Rozwoju i Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego organizują 9 maja 2017 spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Chęcinach k/o Kielc. Ww. programy umożliwiają współpracę z instytucjami z UE, Białorusi, Norwegii, Rosji i Szwajcarii w zakresie innowacyjności, badań, konkurencyjności MŚP, transportu, ochrony środowiska, gospodarki niskoemisyjnej, zasobów kulturowych i naturalnych. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Programu dla Europy Środkowej.

Opublikowane: 21-04-2017