Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE KONKURSÓW PRELUDIUM 15, OPUS 15, MINIATURA 2

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursów Preludium 15, Opus 15, Miniatura 2

Centrum Nauki UŁ zaprasza na spotkanie dotyczące konkursów OPUS, PRELUDIUM, MINIATURA, organizowane z udziałem pracowników NCN 10 kwietnia 2018 r. o godzinie 11:00 w Sali Senatu mieszczącej się w Rektoracie (ul. Narutowicza 68). Spotkanie dotyczyc będzie zasad przygotowania wniosków w w/w konkursach, rozliczania projektów finansowanych przez NCN. Program spotkania dostępny jest pod linkiem. Zapisy odbywają się formie elektronicznej poprzez Formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Iwona Rytych-Kaleta
tel.: (42) 635-41-58