Niedziela, 18 marca 2018, tydzień nieparzysty (11)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

SPOTKANIA Z BIZNESEM NA EKSOCU – USA – WARSZTATY PROCTER & GAMBLE – 13 MARCA 2018

« Przejdź do listy aktualności

Test rekrutacyjny do firmy Procter & Gamble - termin: 13.03.2018 r., godz. 15:15-16:45; miejsce: EkSoc, sala T006; wstęp wolny, jednak w miarę możliwości prosimy o wcześniejszą rejestrację - prześlij zgłoszenie

Warsztaty P&G mają charakter praktyczny – zawierają w sobie case study/ ćwiczenia i są prowadzone przez doświadczonych menadżerów, którzy mogą opowiedzieć o poszczególnych aspektach działania amerykańskiej firmy.

Program cyklu wydarzeń "Spotkania z biznesem na EkSocu - USA", w ramach których zorganizowano warsztaty i test rekrutacyjny firmy P&G - tutaj.

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź